Tegoroczny bal karnawałowy odbył się 14 lutego w dzień walentynek. Sala gimnastyczna ozdobiona kolorowymi balonami, sercami, postaciami klaunów i bibułą zamieniła się w salę balową. Dzieci przebrane za różne postaci z ulubionych bajek, policjantów, żołnierzy, lekarza i inne postaci były najważniejszymi gośćmi tego dnia.  Pomysłowość rodziców nie miała granic. Po barwnej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce, w rytm skocznej muzyki, które były przeplatane zabawami i konkursami. Wiele radości sprawiła dzieciom zabawa z tańczącymi krzesłami, tańce integracyjne oraz słodki poczęstunek. Karnawał to wspaniały okres, który rozwesela długie zimowe wieczory. Bale, maskarady, przebrania, przeobrażanie się w różne postaci to nieodłączny element dzieciństwa. Jest to atrakcyjna i bardzo lubiana przez dzieci forma rozrywki, dostarcza wielu przeżyć, radości  i zadowolenia. Tak też było na tegorocznym balu w naszym przedszkolu.

Radosny, szeroki uśmiech na buźkach naszych pociech to najlepsze podsumowanie wspólnej zabawy. Pozostały wspomnienia, które będą nam towarzyszyć do kolejnego balu karnawałowego.

Koordynator

21191288